آموزش سئو

آموزش سئو
تصویر مهدی محمدی
نوشته شده توسط: مهدی محمدی
مقاله جامع آموزش سئو در ۸ بخش

آموزش سئو در مقاله جامع سئو از صفر تا صد و از مبتدی تا پیشرفته انجام می‌شود. آموزش رایگان ۰ تا ۱۰۰ تمام تکنیک های سئو در ۸ فصل. اگر مصمم هستید سئو و تکنیک های جدید بهینه سازی را بیاموزید همین حالا شروع کنید.

هدف من از آماده کردن این مطلب جامع آموزش سئو این است که شما به صورت کاملا رایگان و متمرکز و به راحتی سئو را بیاموزید. آموزش‌های سئو به صورت جسته و گریخته نمی‌توانند برای شما مفید باشند. من در این مطلب تمام سئو را در ۸ فصل پی‌در‌پی به شما آموزش می‌دهم. شاید خواندن این ۸ فصل حدود ۲ ساعت از وقت شما را بگیرد در صورتی که برای یادگیری همین مطالب باید ماه‌ها وقت میگذاشتید و هزینه‌های زیادی میکردید. بعد از گذراندن این آموزش سئو امیدوارم سایتتان را به درآمدزایی برسانید و جزو مخاطبان سایت تحقیقاتی سفینه شوید.

آموزش سئو و هدف اصلی

شاید در حال حاضر صاحب یک سایت هستید، شاید میخواهید برای خود یک سایت بزنید و یا شاید هم یک وبمستر هستید که قصد دارید سئو را آموزش ببینید، متخصص سئو شوید و از این راه کسب درآمد کنید. در هر صورت شما نیاز دارید تا آموزش سئو را شروع کنید. سئو روح یک وب سایت است. در این سری آموزش که به ۸ بخش کاربردی تقسیم شده است، به شما کمک میکنیم تا سئو را از پایه بیاموزید.

آموزش سئو از پایه و کاملا رایگان

آموزش سئو از مهم‌ترین کارهایی است که برای موفقیت یک سایت باید انجام دهید. من در این مطلب تمام مواردی را که شما باید درباره سئو بدانید و انجام دهید را به شما میگویم. این آموزش سئو از سطح مبتدی شروع می‌شود و تا سطح پیشرفه ادامه پیدا می‌کند و کاملا رایگان است.

آموزش سئو

آموزش سئو و پشیمانی!!

اگر قبل از این، برای یادگیری سئو هزینه کرده باشید شاید بعد از دیدن این مطلب چند بخشی آموزش سئو پشیمان شوید. به این علت که من در این مطلب تمام سئو را از صفر تا صد آموزش می‌دهم و تمام مواردی که شما با پرداخت پول آموختید را اینجا رایگان میبینید.

چرا حتما باید آموزش سئو را شروع کنم؟

آیا تا به حال دیده‌اید شخصی که یک کسب و کاری دارد کلید فروشگاه خود را به شخص دیگری بدهد و به او بگوید شما مغازه من را اداره کن. اگر آموزش سئو را جدی نگیرید مجبور هستید کلید کسب و کار خود را در اختیار شرکت‌های واسطه قرار دهید و خودتان کنار بنشینید.

علاوه بر مواردی که گفته شد، سئوی جدید و حرفه‌ای، کمی از مفاهیم گذشته اش فراتر رفته است. حالا این علم به نوعی به روح وبسایت تبدیل شده است. در این مقاله که نام آن مقاله جامع آموزش سئو است به صورت کامل و کاربردی در ۸ فصل، سئو آموزش داده خواهد شد. در پایان هم با استفاده از راهکارهایی که در صفحه سئو سایت میگویم، مطالبی را که آموختید را می‌توانید اجرا کنید.

آموزش سئو راحت است اگر …

یادگیری سئوی سایت بسیار راحت است. فقط احتیاج به کمی آموزش و سپس اجرا دارد. اگر تا به حال یک مقاله خوب در سایتتان نوشته‌اید پس میتوانید خودتان سایتتان را برای گوگل بهینه کنید. این مقاله جامع را با دقت بخوانید و پس از آن شروع به سئوی سایتتان کنید.

من این آموزش جامع سئو را بخش‌بندی کرده‌ام. هر بخش به یک موضوع می پردازد تا تمرکز خود را در هنگام خواندن از دست ندهید. لطفا در ابتدا لیست سرفصل‌های آموزش سئو را به دقت بخوانید و در هر سطحی که هستید از آنجا شروع کنید. لطفا اگر سرفصلی را کاملا مسلط نیستید دوباره بخوانید تا پس از پایان آموزش، نتیجه لازم را گرفته باشید. نگران نباشید سرفصل‌ها طوری نوشته شده اند که کاملا کاربردی و با آخرین آپدیت‌های گوگل همراه باشند.

مقاله آموزش سئو آپدیت می‌شود

همانطور که میدانید گوگل هر چند وقت یک‌بار تغییرات مهمی در فاکتورهای رتبه بندی خود ایجاد می‌کند. هر وقت در گوگل تغییرات مهمی ایجاد شد من در این مطلب آموزش سئو به آن میپردازم. البته فقط به روز رسانی‌های تایید شده و مهم گوگل میپردازم.

به من یک قول می‌دهید؟

از شما می‌خواهم به من یک قول بدهید. این آموزش را تا انتها بخوانید. وقتی مفاهیم را خواندید و کاملا مسلط شدید، موارد مطرح شده در آخرین بخش  آموزش سئو را به دقت انجام دهید. در قسمت آخر به شما میگویم چطور در ۴ گام سایت خودتان را سئو کنید. سپس از شما می‌خواهم نتیجه‌ای که میگیرید را در قسمت نظرات پایین همین صفحه بنویسید. اگر هم مشکل یا سوالی داشتید هم بنویسید. من قول می‌دهم شخصا به این سوالات حداکثر در یک روز کاری پاسخ بدهم.

همچنین از شما خواهش می‌کنم اگر این آموزش برای شما کاربردی بود، لینک این صفحه را در سایت خودتان یا در صفحات شبکه های اجتماعی‌تان به اشتراک بگذارید تا افراد بیشتری از این آموزش رایگان سئو استفاده کنند.
لینک صفحه: https://safine.net/seo/learn-seo

آماده هستید آموزش سئو را شروع کنیم؟

اگر آماده هستید که شروع کنیم سرفصل‌های زیر را به دقت بخوانید. من پیشنهاد میکنم اگر هم جسته و گریخته با سئو آشنا هستید، باز هم از قسمت اول شروع کنید. شاید مواردی باشد که تا به حال به آن توجه نکرده باشید.

سرفصل‌های آموزش سئو

فصل ۱: سئو چیست؟

در بخش اول این مقاله جامع، به مفاهیم پایه‌ای سئوی پیشرفته پرداخته می‌شود. دانستن این مفاهیم برای کسانی که در شروع یادگیری سئو هستند لازم است. در این فصل با؛ هسته سئو، اهمیت سئو، الگوریتم‌های گوگل، سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید و نحوه کار گوگل آشنا خواهیم شد.

 

فصل۲ :‌موتورهای جستجو چگونه کار میکنند؟

در بخش دوم به شما میگویم گوگل چگونه کار می‌کند. اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند، بقیه کارهای سئوی شما نتیجه ای نخواهد داشت. در این بخش توضیح داده خواهد شد ربات‌های گوگل چگونه سایت ها را پیدا می‌کنند، بررسی میکنند، در گوگل ثبت میکنند و در نهایت رتبه‌بندی می‌کنند.

 

فصل ۳:‌ کلمات کلیدی و استراتژی سئو

در این بخش به کلمه کلیدی و استراتژی پرداخته می‌شود. در این مرحله باید بدانیم؛ آیا ما استراتژی دقیقی در کلمه کلیدی و سئوی سایت خود داریم؟ تمام سایت‌هایی که از سئو نتیجه نگرفته‌اند استراتژی مشخصی در جذب بازدیدکننده از کلمه کلیدی نداشتند. در این فصل یاد میگیریم انواع کلمات کلیدی چیست و چطور یک استراتژی در کلمات کلیدی سایت خود داشته باشیم.

 

فصل ۴: آموزش سئو محتوا در سئو داخل سایت

در بخش ۴ و ۵ آموزش سئو به مبحث بسیار بسیار مهم سئو داخل سایت میپردازم. سئو داخل سایت به دو بخش سئو محتوا و سئو تکنیکال تقسیم می‌شود. در این بخش بسئو محتوا را به صورت کامل توضیح می‌دهم. شیرین‌ترین بخش بهینه سازی سایت این قسمت است. آیا می‌دانید اگر به این بخش مسلط شوید، می توانید سایتتان را پربازدید کنید؟

 

بخش ۵ هم مانند ۴ به سئو داخل سایت اختصاص دارد. در این قسمت به موارد تکنیکی سئو که در داخل سایت باید رعایت شود میپردازم. سئو تکنیکال بسیار گسترده است. اما طوری سئو تکنیکال را به شما توضیح می‌دهم که همیشه در خاطر داشته باشید.

 

فصل ۶:‌ بک لینک و لینک سازی در سئو خارج سایت

در فصل ۶ به سئوی خارج سایت میپردازم. لینک سازی یا لینک بیلدینگ موضوع این بخش آموزش سئو است. با لینک بیلدینگ می توانید خیلی سریع در یک کلمه کلیدی به رتبه‌های بالای گوگل برسید. در این مطلب انواع لینک‌بیلدینگ توضیح داده شده است و چندین راز لینک بیلدینگ طبیعی و موثر ذکر شده است.

 

فصل ۷:‌ شبکه های اجتماعی و سئو

آیا ارتباطی بین سئو و شبکه های اجتماعی است؟ در فصل هفتم درباره فرصت‌های شبکه های اجتماعی در سئوی سایت نکاتی ذکر شده و مثال‌هایی زده شده است. این بخش یکی از جدیدترین مفاهیم سئو است که به آن پرداخته شده است.

 

فصل ۸:‌ سئوی محلی (Local SEO)

تا به حال با استفاده از سئو محلی مشتری جذب کرده‌اید؟ قسمت آخر آموزش سئو به سئوی محلی اختصاص دارد. این نوع سئو برای شما مناسب است اگر میخواهید از شهر خودتان درآمدزایی داشته باشید. با استفاده از این مقاله میتوانید سئوی‌ محلی را کامل بیاموزید و سایت خود را متناسب با جستجوهای محلی بهینه کنید.

 

سئو سایت در ۴ گام عملی +‌ PDF دانلودی

پس از این که مقاله جامع ۸ فصلی آموزش سئو را مطالعه کردید باید بتوانید مطالبی که یاد گرفته‌اید را اجرا کنید تا به رتبه‌های بالای گوگل برسید. بلافاصله این قسمت را بخوانید و شروع به اجرا کنید. در این قسمت یک کتاب الکترونیکی 4 گام عملی هم وجود دارد که در واقع مطالب همان صفحه است. اگر حالا تمرکز اجرای ۴ گام را ندارید PDF را از صفحه زیر دانلود کنید و در زمان مناسب قدم به قدم اجرا کنید. گام‌هایی که طراحی شده اند، حاصل تحقیقات و تجارب ارزشمندی هستند و بسیار کاربردی هستند.

دانلود کتاب الکترونیکی سئو سایت سئو سایت

 

نوشته شده توسط: مهدی محمدی
منبع: سایت تحقیقاتی سفینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *