درباره سایت تحقیقاتی سفینه، Safine.net

اگر در کلمات کلیدی مناسب در صفحه اول گوگل باشید روزانه بیش از ۱۰ هزار بازدیدکننده خواهید داشت. بهترین فروشگاه در شلوغ‌ترین خیابان دنیا هم این تعداد بازدیدکننده ندارد!

درآمدزایی از فضای آنلاین، اصول و قوائد متفاوتی از کسب و کار آفلاین دارد. در این راه مهیج، همراه شما هستیم.

چطور به شما کمک می‌کنیم؟

ما حاصل تجربیات و تحقیقات خود را در زمینه سئو در اختیار کسب و کارهای نوپا و بزرگ قرار می‌دهیم. خدماتی که برای شما داریم به شرح زیر است:

  • مقالات و ویدیوهای رایگان سئو
  • محصولات آموزش سئو
  • پکیج‌ها و بسته های آموزشی حرفه‌ای سئو
  • دوره‌های آموزشی جامع سئو به صورت آنلاین و حضوری
  • مشاوره رایگان سئو
  • آنالیز و تحلیل سایت

ما در سایت تحقیقاتی سفینه، سعی می‌کنیم که آموزش‌های خود را بر اساس تحقیقات و تجربیات واقعی ارائه کنیم. این آموزش‌ها به نوعی طراحی می‌شوند تا در فضای کسب و کار ایران، کاملا کاربردی، اجرایی و نتیجه محور باشند. در صورتی که سوال یا نظری دارید در صفحه تماس با ما راه‌های ارتباط با ما قرار دارد.

مهدی محمدی کیست

مهدی محمدی

مهدی محمدی از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه‌ای وارد حوزه آنلاین شد.

او موسس و مدیر سایت تحقیقاتی سفینه و طراح دوره‌های حضوری و آنلاین سئو است.

او تا کنون بیش از ۱۰۰ مقاله در حوزه سئو نوشته است و در حال حاضر یک کتاب در دست تالیف دارد.

در این مدت او به ده‌ها شرکت کمک کرده است تا در کلمات کلیدی مناسب در نتایج اول گوگل باشند.

در مدت زمان 5 سالی که آقای محمدی در زمینه سئوی سایت و بازاریابی محتوا با شرکت ما همکاری می‌کنند تغییرات بسیار مثبتی در زمینه جذب مخاطبین شرکت در سراسر کشور و افزایش فروش محصولات صورت گرفته است. در طول این مدت مشتریان ما چندین برابر شده‌اند و حضوری موثر و مفید در رسانه‌های اجتماعی داریم.

~ محمد حاجی پور / مدیر عامل شرکت زمردیدک

ما چندین سال در فضای مجازی حضور داشتیم اما حضور حرفه‌ای ما در فضای مجازی با آقای محمدی انجام شد. از زمان همکاری تا به امروز در کلمات کلیدی مهم و حیاتی در زمینه عایق‌های رطوبتی پلیمری همیشه در صفحه اول گوگل بوده‌ایم و قراردادهای مناسبی را با مشتریانمان امضا کردیم و کمترین هزینه تبلیغاتی را داشتیم. سبک کاری ایشان طوری است که نتیجه‌گرا هستند و با جدیت و پیگیری زیاد حتما به نتیجه مدنظر باید برسند.

~ مهدی چلنگر / مدیر عامل شرکت ویستاکالر

چرا سفینه؟

یکی از علت‌هایی که نام سفینه را برای وبسایت انتخاب کردم مفهوم جستجوگر بودن و تحقیقاتی بودن آن است. تمام آموزش‌ها و خدمات ما، حاصل تحقیقات و آزمایش‌های واقعی است. امیدوارم مطالب این سایت کسب و کار شما را به سطح جدیدی از موفقیت برساند.

مهدی محمدی، مدیر سایت تحقیقاتی سفینه

اگر قصد دارید سئو را از پایه و به صورت کامل بیاموزید، دوره رایگان آموزش سئو برای مبتدیان را مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید از صفحه آموزش سئو دیگر موضوعات آموزش سئو سایت را مشاهده نمایید.