درباره سایت تحقیقاتی سفینه، SAFINE.NET

 

اگر در کلمات کلیدی مناسب در صفحه اول گوگل باشید روزانه بیش از ۱۰ هزار بازدیدکننده خواهید داشت. بهترین فروشگاه در شلوغ‌ترین خیابان دنیا هم این تعداد بازدیدکننده ندارد!

 

چطور به شما کمک می‌کنیم؟

ما حاصل تجربیات و تحقیقات خود را در قالب مقالات رایگان، محصولات آموزشی، دوره‌های آموزشی و مشاوره در اختیار کسب و کارهای نوپا و بزرگ قرار می‌دهیم. در این سایت آموزش داده می‌شود که:

  • یک استراتژی قدرتمند و کارردی برای سئوی سایتتان ایجاد کنید و در کلمات کلیدی پولساز در رتبه های اول گوگل باشید.
  • چطور ساختار صفحات سایت خود را با تکنیک‌های جدید سئو برای گوگل بهینه کنید.
  • چطور صفحات سایت شما به صورت تکنیکی و محتوایی برای کلمات کلیدی بهینه باشند و در نتایج اول گوگل نمایش داده شوند.
  • محتوایی تولید کنید که توسط مخاطبانتان به اشتراک گذاشته شود و از سایت‌های دیگر ورودی بگیرد و رتبه سایتتان بالا برود.
  • چطور با استفاده از سئو، عملیات بازاریابی حرفه‌ای انجام دهید و درآمدتان را افزایش دهید.

ما در سایت تحقیقاتی سفینه، سعی می‌کنیم که آموزش‌های خود را بر اساس تحقیقات و تجربیات واقعی ارائه کنیم. این آموزش‌ها به نوعی طراحی می‌شوند تا در فضای کسب و کار ایران، کاملا کاربردی، اجرایی و نتیجه محور باشند.

 

مهدی محمدی کیست؟

مهدی محمدی از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه‌ای وارد حوزه آنلاین شد. او تا کنون در وب‌سایت‌های مختلف و این وب‌سایت بیش از ۱۰۰ مقاله در حوزه سئو نوشته است. در این مدت او به ده‌ها شرکت کمک کرده است تا در کلمات کلیدی مناسب، وب‌سایتشان در نتایج اول گوگل باشد.

 

در مدت زمان 5 سالی که آقای محمدی در زمینه سئوی سایت و بازاریابی محتوا با شرکت ما همکاری می‌کنند تغییرات بسیار مثبتی در زمینه جذب مخاطبین شرکت در سراسر کشور و افزایش فروش محصولات صورت گرفته است. در طول این مدت مشتریان ما چندین برابر شده‌اند و حضوری موثر و مفید در رسانه‌های اجتماعی داریم.

~ محمد حاجی پور / مدیر عامل شرکت زمردیدک

 

ما چندین سال در فضای مجازی حضور داشتیم اما حضور حرفه‌ای ما در فضای مجازی با آقای محمدی انجام شد. از زمان همکاری تا به امروز در کلمات کلیدی مهم و حیاتی در زمینه عایق‌های رطوبتی پلیمری همیشه در صفحه اول گوگل بوده‌ایم و قراردادهای مناسبی را با مشتریانمان امضا کردیم و کمترین هزینه تبلیغاتی را داشتیم. سبک کاری ایشان طوری است که نتیجه‌گرا هستند و با جدیت و پیگیری زیاد حتما به نتیجه مدنظر باید برسند.

~ مهدی چلنگر / مدیر عامل شرکت ویستاکالر

 

اگر سوال یا پیشنهادی دارید لطفا در این صفحه مطرح کنید. ارتباط با ما

 

چرا سفینه؟

یکی از علت‌هایی که نام سفینه را برای وبسایت انتخاب کردم مفهوم جستجوگر بودن و تحقیقاتی بودن آن است. تمام آموزش‌های سئو که در این سایت قرار می‌گیرند حاصل تحقیقات و آزمایش‌های واقعی است. امیدوارم مطالب این سایت کسب و کار شما را به سطح جدیدی از موفقیت برساند.

مهدی محمدی، مدیر سایت تحقیقاتی سفینه

 

اگر می‌خواهید سئو را از پایه و حرفه‌ای بیاموزید مقاله جامع و ۸ فصلی سئو را بخوانید. مقاله جامع سئو