درس ۳: بهینه‌سازی ۴ بعدی محتوا

به درس سوم دوره تولید محتوا و سئو نویسی خوش آمدید. در درس سوم به یکی از مهم‌ترین مراحل تولید محتوا یعنی بهینه‌سازی محتوا می‌پردازیم. محتوایی که نوشته شده است باید از چهار منظر بهینه شود و به همین علت نام این درس را بهینه‌سازی چهار بعدی گذاشته‌ایم.

درس سوم شامل ۴ بخش است. در هر بخش به یکی از موضوعات مهم مربوط به بهینه‌سازی محتوا پرداخته شده است که بهتر است به ترتیب انجام شود.

بخش ۱

در بخش اول از درس سوم به بهینه‌سازی محتوایی می‌پردازیم. در این بخش می‌آموزید چگونه باید متون را برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه کنید.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۱ ساعت

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

بخش ۲

در این بخش می‌آموزید چطور محتوا را به طور خاص برای موتورهای جستجو بهینه کنید. می‌آموزید کدام قسمت‌های صفحه برای موتورهای جستجو مهم است و چگونه باید بهینه شود. با نکاتی که در این قسمت می‌آموزید می‌توانید کاری کنید موتورهای جستجو منظور محتوایتان را به راحتی درک کنند.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۳۲ دقیقه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

بخش ۳

محتوایی که برای سئو نوشته می‌شود و در گوگل رتبه می‌گیرد باید توانایی ایجاد فروش نیز داشته باشد. در این بخش می‌آموزید در صفحه کارهایی انجام دهید تا برای شما فروش نیز انجام دهد.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۸ دقیقه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

بخش ۴

برای گوگل رضایت کاربران بسیار مهم است و تاثیر مستقیم در رتبه‌گیری صفحه دارد. گوگل با استفاده از سیگنال‌های قابل سنجش (مانند زمان ماندن کاربر در صفحه و…) می‌تواند متوجه رضایت کاربر از صفحه شود. یکی از فاکتورهای موثر در رضایت کاربران این است که صفحه شما دارای UI و UX جذابی باشد. در این بخش ابتدا UI و UX را توضیح می‌دهم و سپس می‌آموزید چه نکاتی باید در صفحه رعایت شود تا برای کاربران جذاب باشد و کاربران از صفحه شما لذت ببرند.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۱۲ دقیقه و ۵۴ ثانیه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

دانلود فایل کامل PDF مربوط به پاورپویینت درس سوم

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

چنانچه سوالی درباره این درس دارید؛ در قسمت نظرات پایین مطرح نمایید. قسمت نظرات فقط برای افرادی که دوره را تهیه کرده‌اند قابل مشاهده و استفاده است.


همین الان امتحان کنید!
عضویت در خبرنامه
close-link
ثبت نام زودهنگام با مزایای ویژه

دوره جامع سئو سفینه

در لیست انتظار قرار بگیرید و از مزایایی برخوردار شوید که دیگران از آن بی‌بهره‌اند!
مرا هم در لیست قرار دهید
close-link