درس ۴: ترویج محتوا با استراتژی‌های واقعی

به درس چهارم دوره تولید محتوا در سئو خوش آمدید. درس چهارم مربوط به ترویج محتوا است. محتوایی که ترویج صحیح نداشته باشد، در فضاهای رقابتی به هیچ عنوان رتبه نمی‌گیرد.

در این درس استراتژی‌های واقعی را برای ترویج محتوا معرفی می‌کنم. شما می‌آموزید چگونه محتوای خود را جلوی چشم مخاطبین خود قرار دهید و چگونه بک‌لینک دریافت کنید. درس سوم شامل ۳ بخش (صفر، یک و دو ) است.

بخش صفر: آشنایی با مفاهیم مهم

در بخش اول از درس ترویج محتوا با اهداف ترویج محتوا آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید چقدر مهم است و چه عواملی در موفقیت ترویج محتوا موثر است. سپس با نکات مهم مربوط به لینک و بک‌لینک در سئو آشنا می‌شوید.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۱۵ دقیقه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

بخش ۱

در بخش اول می‌آموزید چه روش‌هایی برای لینک‌سازی و ترویج محتوای رایگان باید انجام شود. سپس ۵ روش برای ساخت بک‌لینک رایگان را می‌آموزید. روش‌هایی که بعد از انتشار محتوا باید بلافاصله انجام شود.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۱۹ دقیقه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

بخش ۲

در بخش دوم که مربوط به ترویج محتوا با روش‌های پولی است به صورت ویژه به رپورتاژ‌آگهی می‌پردازیم. ابتدا با اصول نوشتن رپورتاژ‌آگهی و نحوه لینک‌سازی در آن و اشتباهات ویرانگر آشنا می‌شوید. سپس به روش لینک‌سازی غیر مستقیم با استفاده از تبلیغات همسان می‌پردازیم.

دانلود فایل ویدیویی و فایل صوتی همان ویدیو: زمان ۲۰ دقیقه

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

دانلود فایل کامل PDF مربوط به پاورپویینت درس چهارم

برای مشاهده محتوا باید ثبت نام کنید.

چنانچه سوالی درباره این درس دارید؛ در قسمت نظرات پایین مطرح نمایید. قسمت نظرات فقط برای افرادی که دوره را تهیه کرده‌اند قابل مشاهده و استفاده است.


همین الان امتحان کنید!
عضویت در خبرنامه
close-link
ثبت نام زودهنگام با مزایای ویژه

دوره جامع سئو سفینه

در لیست انتظار قرار بگیرید و از مزایایی برخوردار شوید که دیگران از آن بی‌بهره‌اند!
مرا هم در لیست قرار دهید
close-link